Напруженість електричного поля на відстані 10 см від поверхні зарядженої сфери радіусом 6 см

дорівнює 3 В/м. Якою є напруженість поля на відстані 30 см від центра сфери?

Ответы на вопрос

Отвечает Дельмухаметов Данила.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

R = 6 см = 0,06 м

r₁ = 10 см = 0,10 м

E₁ = 6  В/м

r₂ = 30 см = 0,30 м

_______________

E₂ - ?

E₁ = k·q / r₁²

Заряд:

q = r₁²·E₁ / k

Тогда:

E₂ = k·q / r₂²

E₂ = (r₁ / r₂)²·E₁ = (0,10/0,30)²·3 = 0,33 В/м