Тіло вільно падало на землю протягом 4 секунд . Визначити з якої висоти воно падало та швидкість в

момент падіння ?

Ответы на вопрос

Отвечает Горбукова Ариана.

Ответ:

h=gt²/2=10*4²/2=80 м

ттттттттттттттттттттттттт