за 20 с рівномірного руху пішохід проходить 50 м знайти швидкість руху шлях який пройде пішохід з

такою швидкістю за 2 хв

Ответы на вопрос

Отвечает Каданов Вадим.

Ответ:

v = 2.5 м/с;  s₂ = 300м;

Объяснение:

1) Скорость пешехода

s₁ = 50 м

t₁ = 20 c

t₂ = 2 мин = 120 с

v - ?

s₂ - ?

----------------------------

v = s₁ : t₁ = 50 : 20 = 2.5 (м/с)

s₂ = v · t₂ = 2.5 · 120 = 300 (м)