| Електродвигун моделі електромобіля працює за на- пруги 9 в. Модель масою 2 кг рухається з

постійноюшвидкістю 1,5 м/с. Яка сила струму в електродви-гуні, якщо ККД моделі дорівнює 75 %, а сила опорурухові становить 0,08 від ваги цієї моделі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Лёль Андрюшка.

Ответ:

Объяснение:

1)

Сила сопротивления:

F = 0,08·m·g = 0,08·2·10 = 1,6 Н

2)

Затраченная мощность:

N₃ = F·V = 1,6·1,5 = 2,4 Вт

3)

Полезная мощность:

Nп = U·I = 9·I

4)

КПД = Nп / N₃

0,75 = 9·I / 2,4

I = 0,75·2,4 / 9 = 0,2 А