Тіло падає з висоти 40 м. Сила тяжіння при цьому виконує роботу 2 кДж. Яка сила тяжіння діє на це

тіло? Пожалуйста только розписано !!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Мамедов Сафар.

А = 2 кДж = 2000 Дж

s = 40 м

F=?

Формулы:

A=Fs

F= \dfrac{A}{s}

Решение:

F =  \dfrac{2000}{40}  = 50

Ответ:

\blue{F = 50 H}

\mathbb R  \mathbb E \mathbb S \mathbb H \mathbb E \mathbb N \mathbb O