Яку масу води можна нагріти на 40 градусів надавши їй 4.5 кДж теплоти


Ответы на вопрос

Отвечает Лоза Іванна.

Дано:

Δt = 40°c

Q = 4.5 кДж = 4.5 · 10³ Дж

С (вода) = 4200 (Дж/кг·°c)

m = ?

За формулою питомої теплоємністі:

Q = c · m · Δt m = \frac{Q}{ct} = \frac{4500}{40*4200}0.027 кг. = 27 г.

Відповідь: 27 грам води.