Автомобіль рушаючи з міста розганяється до 72 км/год за 10 сек. Визначити прискорення і шлях який

пройшов за цей час

Ответы на вопрос

Отвечает Бутчик Вася.

Ответ:

Ускорение 2 м/с²; путь 100 м;

Объяснение:

Δt = 10 c

Δv = 72 км/ч = 20 м/с

а - ? ускорение

s - ? - путь

--------------------------------------------------

а = Δv : Δt = 20 : 10 = 2 (м/с²)

s = 0.5 at² = 0.5 · 2 · 100 = 100 (м)