150C - та суды 1000С - ка кыздырғанда, оның ішкі энергиясы 1788 кДж - те артты. Судың массасын

анықтаңдар.​

Ответы на вопрос

Отвечает Манушкина Настя.

Ответ:

178.8кДЖ=178800Дж

m=Q/c(t1-t2)=178800/4200*85=(жуык шамамен) 0,5 кг.