Через мікроскопічні щілини з балона зі стисненим газом щосекунди виходить 5 млрд молекул. Маса

кожної молекули 5 * 10√-23 г. Об'єм балона 5 м³. Через який час маса балона з газом зменшиться на 1 мг? Яким стане об'єм газу?

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

Объяснение:

1)

Каждую секунду масса уменьшается на

m = m₀·N = 5·10⁻²³·5·10⁹ = 25·10⁻¹⁴ г

2)

Δm = 1 мг = 1·10⁻³ г

3)

t = Δm/m  =  1·10⁻³/25·10⁻¹⁴ = 4·10⁹ с

t = 4·10⁹ c = 4·10⁹ / (24·3600) ≈ 46 300 дней

4)

Поскольку газ занимает весь предоставленный ему объем, то

V= V₀ = 5 м³