3. Маршрутне таксі рухається по шосе зі швидкістю 60 км/год. Иого наздоганяє легковий автомобіль

зі швидкістю 80 км/год, а назустріч іде вантажівка зі швид-кістю 45 км/год. З якою швидкістю рухається маршрутне таксі відносно вантажів-ки? Відносно легкового автомобіля?​

Ответы на вопрос

Отвечает Крылова Анастасия.

Ответ:

Вiдносно вантажiвкi:

60/45=4/3=1 \frac{1}{3}

Вiдносно легкового автомобiля:

60/80=3/4=0.75