Барабан пральної машини робить 600 обертів за хвилину. Якими є період та частота обертання

барабана?​

Ответы на вопрос

Отвечает Данилов Никита.

Ответ:

Объяснение:

N=600   t=60 c     T=?    ω=?

===

T=t/N=60*600=0.1 c

ω=2*π/T=2*3.14/0.1=62.8 рад/с

=============================