Яка енергія виділиться внаслідок охолодження алюмінієвої посудини масою 500 г , у якій міститься

2кг води, від 60°С до 10°с

Ответы на вопрос

Отвечает Шаяхметова Лейла.

Ответ:

443кДж

Объяснение:

m1=0,5 кг

m2=2кг

t1=60градусів

t2=10градусів

c1=920Дж/кг*с

c2=4200Дж/кг*с

Q=Q1+Q2=c1*m1*(t1-t2) +c2*m2*(t1-t2)=920*0,5*(60-10)+4200*2*(60-10)=23000+420000=443000Дж=443кДж