Візок масою 30 кг, який рухається горизонтально зі швидкістю 2 м/с наздоганяє хлопчик і заскакує на

нього, після чого швидкість візка стає 5 м/с. Визначити горизонтальну складову швидкості хлопчика під час стрибка. Маса хлопчика 55 кг. 6,63 м/с - то что должно выйти

Ответы на вопрос

Отвечает Пиюк Кристина.

Ответ:

За законом збереження імпульсу

р1 + р2 = р3

m1*v1 + m2*v2 = v3(m1 + m2)

30*2 + 55*х = 5 * (55 + 30)

55х = 425 - 60

х = 365 / 55 = 6,63 м/с

Объяснение:

m1 - маса візка

m2 - маса хлопчика

v1 - швидкість візка

v2 - швидкість хлопчика

v3 - швидкість візка( на якому знаходиться хлопчик)