БУДЬ ЛАСКА !!! ДОПОМОЖІТЬ У гумовій кулі міститься 2 л повітря за температури 20°С і нормального

атмосфер- ного тиску. Який об'єм займе повітря, якщо кулю занурити у воду на 10 м? Темпeратура води 4 °С.

Ответы на вопрос

Отвечает Нажиден Анель.

Ответ:

f=p*g*v

 

p - плотность воды (1000)

 

g - уск св пад (10)

 

v = a×b×c = 0.4×0.2×0.3

0.4×0.2×0.3=0,024