трактор рухається зі швидкістю 36 км/год а вантажний і легковий атомобіль відповідно зі щвидкістю

15 20 м/с які шляхи проїхали трактор і легковий автомобіль за вігодини руху де в цей час перебуває легковий автомобіль відносно трактора якщо трактор у момент початку віліку часу був ропереду автомобіля на віддалі 20 км

Ответы на вопрос

Отвечает Беляев Владислав.

Відповідь:

За 2км позаду трактора

Пояснення:

υ₁=36км/год - шв.трактора

υ₂=15м/с=54км/год- шв. вантажного авто.

υ₃=20м/с=72км/год- шв. легковика

t=0,5 год

S₁=υ₁t=36·0,5=18км

S₂=υ₂t=54·0,5=27км

S₃=υ₃t=72·0,5=36км

(S₁+20)=х₁    координата трактора через півгодини

S₃  = х₃       координата лекковика  через півгодини

х₁ -х₃=38-36=2км. Це означає, що трактор знаходиться на 2км попереду легкового автомобіля.