літак з Києва вилітає о 09.30.Швидкість його руху 600км/год.Коли він прилетить до іншого

міста?(Відстань до якого 720 км)​

Ответы на вопрос

Отвечает Ратушный Лёха.
S-расстояние
V-скорость
t-время
t=S/v
t=720/600=1.2 (часов)
10:54 время во сколько он прилетит