Визначте абсолютний показник заломлення середовища у якому світло поширюється зі швидкістю 2•10 в 8

степені м/с ​

Ответы на вопрос

Отвечает Туманова Дарья.

Ответ:

1,5

Объяснение:

с=3*10^8 м/с    v=2*10^8 м/с    n=?

===

n=c/v=3*10^8/(2*10^8)=1.5

=====================