яка кількістб теплоти потрібна шоб у латунній посудині масою 500г нагріти 2л води від 50 °С до

кипіння​

Ответы на вопрос

Отвечает Павлова Анна.

Ответ:

Объяснение:

Qводы= cm(t2-t1)

Qводы = 4200*2*50= 420000Дж

Qводы=Qпосудини

Qпосудини = 420кДд