Яку масу алюмінію що має температуру 60 градусів можна розплавити передавши їй кількість теплоти

2,226МДж? А) 2 кгБ) 3 кгВ) 4 кгГ) 5 кг

Ответы на вопрос

Отвечает Каспийская Александра.

Ответ:

В) 4 кг

Объяснение:

температура плавления алюминия 660 °С

Δt=660-60=600 °С

Q=Q₁+Q₂=m(920*Δt+c)=m(920*600+390)=m552380

m=2226*10³/552380=  4кг