З якою максимальною швидкістю повинен зайти на посадку літак, щоб приземлитися на смузі завдовжки

850 м, якщо гальмівне прискорення дорівнює 4м/с? Відповідь: 297 км/год Прошу показать решение ,ибо сама запуталась в формулах) Заранее спасибо за ответ)

Ответы на вопрос

Отвечает Бурая Валерия.

T=√2S/a=√2*850/4=20,6c
v=a*t=20,6*4=82,4м/с
82,4м/с*3600/1000=296,64км/год