Максимальна сила тертя спокою візка становить 100Н. Чи зрушить з місця візок дитина, штовхаючи

його із силою 80Н. Яка сила тертя діє на візок у цьому разі?

Ответы на вопрос

Отвечает Остапенко Давид.

Ответ:

k = F/Δx = 100/80 = 1.25 Н/м

Объяснение: