Капля дощу масою 10мг падає з висоти 1 км.Якою кінематичною енергією вона володіє в кінці руху?


Ответы на вопрос

Отвечает Кит Ангелина.

Ответ:

1 Дж

Объяснение:

A=m*g*h=0,1*10^-3*10*10^3=1 Дж