Оптична сила лінз з яких виготовлені окуляри 5дтпр. Визначте фокусну відстань цих лінз


Ответы на вопрос

Отвечает Беккер Надежда.

Ответ:

20 см

Объяснение:

D=5 дптр    F=?

===

F=1/D=1/5=0.2 м

=======================