Яка початкова температура 1,5кг води, якщо для нагрівання її до 100 С і перетворення в пару

затрачено кількість теплоти 3800 кДж. СРОЧНО​

Ответы на вопрос

Отвечает Сибагатова Оксана.

Ответ:Q=44,4

Объяснение:

Дано: вода

m=1,5кг

t2=100°C

Q=3800кДж=3800000Дж

С=4200 Дж/кг*°С

L=2,3*10⁶Дж/кг

Q-?

Розв'язання:

За умовою затрачено кількість теплоти Q на нагрівання води до 100°С і її частину перетворення у пару

Q=Q1+Q2

Q1=Cm1(°t2-°t1)

Q2=Lm

Q=Cm(°t2-°t1)+Lm

Q=Cm°t2-Cm°t1+Lm

Q=Cm°t2-Lm=-Cm°t1+Cm°t1=Lm+Cm°t2-Q

°t1=(Lm+cm°t2-Q)/(Cm). (←дріб)

°t1=(2,3*10⁶*1,5+4200*1,5*100-3800000)/(4200*1,5) (←дріб)

°t1=(3450000+630000-3800000)/6300=44,4°C (←дріб)