Тіло кинули вертикально в гору зі швидкістю 25м/с. За який час тіло підніметься до найвищої точки​


Ответы на вопрос

Отвечает Якушина Ульяна.

Відповідь:

Прирівняємо формули для кінетичної і потенційної енергії:

m * V² / 2 = m * g * h

Звідси h = V² / (2 * g)

h = 25² / (2 * 10) = 31,35 м