Знайдіть кількість теплоти яка виділяється при згоранні палива якщо на нагрівання йде 3Мдж теплоти

а ККД нагрів низка 40%

Ответы на вопрос

Отвечает Максимова Ксения.

Дано:

Ап = 3 МДж = 3×10^6 Дж

КПД = 40% = 0,4

Qн = ?

Анализ:

КПД = Ап/Qн => Qн = Ап/КПД

Решение:

Qн = 3×10^6/0,4 = 7,5×10^6 Дж = 7,5 МДж

Ответ: 7,5 МДж