До джерела живлення з ЕРС 100В та внутрішнім опором 1 Ом підключений споживач через який протікає

струм 2A. Визначити напругу між виводами джерела. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Шейхов Касымхан.

Ответ:

ℰ=I*(R+r₀)=I*R+I*r₀=Uʀ+Ur₀ =>

Uʀ=ℰ-I*r₀=ℰ-Ur₀=98 B.

P.S. Зачем ты спрашивал про формулу,

если пользоваться ею не умеешь?

Объяснение: