Човен пливе вздовж берега досить близько до нього зі швидкістю 1 м/с. Хлопець масою 50 кг стрибає

з берега в човен в напрямку його руху зі швидкістю 2 м/с. Визначте швидкість руху човна після стрибка хлопця, якщо маса човна 100 кг.

Ответы на вопрос

Отвечает Лукіянчук Ксюша.

Ответ:

Дано:

М = 200 кг

V = 1 м/с

m = 50 кг

v = 4 м/с

_________

U - ?

1)

Импульс системы до прыжка хлопчика:

p = (M+m)·V = (200+50)·1 = 250 кг·м/с                   (1)

2)

Импульс системы после прыжка хлопчика с кормы лодки:

p₁  = M·V - m·v

p₁ = 200·U - 50·4 = 200·U - 200 = 200·(U - 1)        (2)

3)  

По закону сохранения импульса приравниваем (2) и (1):

200·(U - 1) = 250;

U - 1 = 250 / 200;

U = 1+250/200 = 2,25 м/с

Ответ:

U = 2,25 м/с

Объяснение:

НЕУВЕРЕН