Яка кількість теплоти виділиться при згорянні 1 кг бензину? У відповідь впишіть тільки число без

одиниць вимірювання, але подане у МДж!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Аракелян Давид.

Дано:

m = 1 кг

q = 4,6×10^7 Дж/кг

Q = ?

Анализ:

Q = qm

Решение:

Q = 1×4,6×10^7 = 46 МДж

Ответ: 46 МДж