Скільки енергії потрібно затратити щоб випарувати 2 кг льоду взятого при температурі -15 °С​


Ответы на вопрос

Отвечает Валеев Радмир.

Ответ: 5503кдж

Объяснение:

Q=Q1+Q2+Q3

Q1= 2100дж/кг×С° ×2кг×(0-15)=63000дж

Q2=4200дж/кг×С° ×2кг×(100-0)=840000дж

Q3=2кг×2,3×10^23дж/кг= 4600000

Q= 63000дж+840000дж+4600000дж= 5503кдж