Ювелірний виріб покрили шаром золота завтовшки 10 мкм. Яка площа поверхні цього виробу, якщо на

покриття витратили 0,1544 г золота?​

Ответы на вопрос

Отвечает Молькова Валерия.

Ответ:

площа дорівнює 8 квадратних сантиметра

Объяснение:

Все дуже  просто

і в першому і в другому випадку нам потрібно знайти обєм

Тільки в першому випадку обєм будемо шукати  через геометричні параметри

тобто V = висота * ширина * толщину (або) = площа * товщина

Товщина в нас є за умовою задачі, а обєм ми знайдемо вже за фізичними характеристиками і підставимо в нашу першу формулу

Значить за фізичними обєм будемо шукати так

густина речовини (ρ - ро), це відношення маси до обєму

ρ  = m / V

- звідки обєм

V = m / ρ

густину золота беремо з довідника — 19.3 г/см^3 (грам на см в кубі)

тоді

V = 0,1544 г / 19.3 г/см^3 = 0,008 см^3

повертаэмося до першої формули

V =  площа * товщина , тобто

0,008 см^3 =  площа *  10 мкм

переводимо  мкм в сантиметри

1 микрон [мк] = 0,0001 сантиметр [см]

0,008 см^3 =  площа *  10 *0,0001 сантиметр

звідки

площа = 0,008 см^3 / 0,001 см (перенесли кому вправо - бо множимо на 10)

площа = 8 см^2