Тіло А, яке має початкову швидкість υ′0, рухається з постійним прискоренням а1. Одночасно з тілом А

починає рухатись тіло В з початковою швидкістю υ′′0 та з постійним від’ємним прискоренням а2. Через який час після початку руху обидва тіла будуть мати однакову за величиною швидкість?

Ответы на вопрос

Отвечает Тудорович Влад.

Ответ:

v=Vo+at, формула скорости

по условию v1=v2, тогда v'0+a1*t=v''0m+a2*t, откуда (v'0-v"0)/(a2-a1)=t -ответ

Отвечает Панфилов Степа.

Ответ:v=Vo+at

по условию v1=v2, тогда v'0+a1*t=v''0m+a2*t, откуда (v'0-v"0)/(a2-a1)=t -ответ

Объяснение: