тепловий двигун виконав корисну роботу 400 МДж,витративши 40 кг природного газу.Який ККД цього

двигуна?

Ответы на вопрос

Отвечает Караманиц Каролина.

Ответ: 91%

Объяснение:

Дано:

m=40кг

Qп=400МДж

q=44МДж

===========

η-?  

η=Qп/Qз=Qп/(q*m)=400/(44*40)=0,91*100%=91%