Помогите с физикой, очень прошу! Є.р.с індукції, що виникає у рамці при її обертанні в

однорідному магнітному полі, змінюється за законом e=12 sin 100 t. Визначити максимальне значення є.р.с., її діюче значення та період.

Ответы на вопрос

Отвечает Вожакова Виктория.

Ответ:

Объяснение:

e=Em*sinωt

===

Em=12 B

Eд=Em/√2=8.5 B

T=2*π/ω=2*3.14/100=0.0628 c

==========================

Отвечает Касперская Анна.

Ответ:

Амплитуда Em=12 B

w=100*pi рад/с

T=2*pi/w=2*pi/100*pi=0,02 c

e(t)=12*sin(100*pi*0,01)= 0 B