Кількість теплоти яка необхідна для того щоб розплавити 1кг льоду взятого при температурі 0°С​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Дано:

лямбда= 3,4×10^5 Дж/кг

m = 1 кг

Q =?

Анализ:

Q = лямбда×m

Решение:

m = 3,4×10^5×1 = 340 кДж

Ответ: 340 кДж