автобус рухаючись зі швидкістю 72 км/год приїхав до пункту призначення за 20 хв. на скільки довше

долатиме велосипедист таку саму відстань якщо він рухатиметься зі швидкістю 15 м/с?

Ответы на вопрос

Отвечает Лещишин Иван.

Ответ:

400 c   (6.7 мин)

Объяснение:

v1=20 м/с     v2=15 м/с     t1=1200 c   Δt=?

===

s=v1*t1

t2=s/v2=v1*t1/v2=20*1200/15=1600 c

Δt=t2-t1=1600-1200=400 c

===============================