У тепловому двигуні від нагрівача одержується 1 кДж енергії та виконується механічна робота 300 Дж.

Який ККД двигуна? а) 30% б) 3% в) 33% г) 0.3%

Ответы на вопрос

Отвечает Балашова Анастасия.

Ответ:

ККД=30%

Объяснение:

ккд=A/Q

A=300

Q=1000

ккд=300/1000=0.3=30%