Визначити масу повітря кiмнатi 2,1×2,1×3 (13.23 м³) ​


Ответы на вопрос

Отвечает Палкина Алиса.

Ответ: 0,0975кг

Объяснение:

Дано:

V= 13.23 м³

Знайти:

m-?

Розв'язок:

Знайдемо масу повітря із формули густини:

ρ=m/V

m=ρ/V

ρ(повітря)= 1,29кг/м³

m= 1,29кг/м³ ÷ 13.23 м³ = 0,0975кг (97,5г)