Визначте масу залізної деталі об'ємом 20 куб.см.


Ответы на вопрос

Отвечает Миниахметова Ралина.

V=20 см³=2*10^-5 м³

ρ=7800 кг/м³

m-?

ρ=m/V

m=ρV

m=2*10^-5*78*10²

m=156*10^-3 кг