Чи може частинка мати електричний заряд, що дорівнює -27•10*13 Кл?


Ответы на вопрос

Отвечает Коробков Ваня.

Ответ:

Объяснение:

дано q=-27*10^-13 Кл

N- ?

N=-27*10^13/1,6*10^-19=16875000 - целое число

значит такой заряд может быть