СРОЧНО ДАЮ 40 БАЛОВ. суцільний куб і куля мають рівні маси причому діаметр кулі дорівнює ребру

куба. яке з цих тіл зроблено з речовини меншої густини?

Ответы на вопрос

Отвечает Южаков Константин.

Ответ:

Объяснение:

куб имеет объем L^3

шар имеет объем 4|3*pi*R^3=4/3*pi*(L/2)^3=pi/6*L^3

объем шара меньше

значит плотность шара больше

потому что плотность обратно пропорциональна объему а массы шара и куба одинаковы

ro_куб = m/V1 = m/L^3

ro_шар = m/V2 =(6/pi)* m/L^3

відповідь

суцільний куб виготовлено з речовини меншої густини