Физика 10 класс Рух тіла масою 500 г задано рівнянням х= - 7 + 70t- 3t в квадраті. чому дорівнює

кінетична енергія тіла через 10 секунд руху?

Ответы на вопрос

Отвечает Кайль Саша.

Ответ:

25 Дж

Объяснение:

m=0.5 кг    t=10 c     Ek=?

===

Из уравнения

v=70 - 6*t

Через 10 с скорость

v=70 - 6*10=10 м/с

Ek=m*v²/2=0.5*10²/2=25 Дж

=======================