Визначте силу пружності, що виникає в пружині жорсткістю 20 Н/м, якщо її стиснули на 0,01 м.


Ответы на вопрос

Отвечает Eltaev Elnur.

Ответ:

0.2 H

Объяснение:

k=20 Н/м    x=0.01 м    F=?

===

F=k*x=20*0.01=0.2 H

=========================