Робота з переміщенням заряду 90 Кл по першому колу = 360 Дж. Під час переміщення заряду по другому

колу електричне поле виконано роботу 600 Дж. Напруга в другому колі втричі більша ніж у першому . Визначте заряд що пройшов по другому колу. Помогите сроочно надо Софья Ивановна очень будет зла что я не зделаю а я ето не понимаю.

Ответы на вопрос

Отвечает Рябчук Вика.

Ответ:

50 Кл

Объяснение:

q1=90 Кл   A1=360 Дж    A2=600 Дж   U2=3*U1    q2=?

===

U1=A1/q1

U2=3*U1=A2/q2

q2=A2*q1/(3*A1)=600*90/(3*360)=50 Кл

===================================