Знайти масу тіла якщо при швидкості 72 км/год його імпульс дорівнює 35 кг•м/с


Ответы на вопрос

Отвечает Жансай Гулжазира.

Відповідь:

Пояснення:

Я тобі відповідь тільки надрукую

V=72км=72000м

Р=35кг×м/с

m-?

Р=m×v

m=P/v=35/72000=0.0048кг.