Визначте густину деталі, вага якої дорівнює 5,4 H, а об'єм —200 см³​


Ответы на вопрос

Отвечает Полосухин Роман.

Ответ:

Объяснение:

P = 5,4 H

V = 200 см³​ = 2·10⁻⁴ м³

g = 9,8 Н/кг

ρ - ?

==========

1)

Вес детали:

P = m·g

Масса детали:

m = Р / g = 5,4 / 9,8 ≈ 0,55 кг

2)

Плотность:

ρ = m / V = 0,55 / (2·10⁻⁴) = 2750 кг/м³