ділянка кола складається з двох з'єднаних ламп опорами 10 і 20 ом. чому дорівнює.сила струму у

першій лампі , якщо через другуитече струм силою 0.5 А​

Ответы на вопрос

Отвечает Пафиков Виктор.

Ответ:

Дано:

R1 = 10 Ом

R2 = 20 Ом

І2 = 0,5 A

Знайти:

І1

Розв'язок:

U2 = I2 × R2 = 0,5 A × 20 Ом = 10 В

U2 = U1

I1 = U1 ÷ R1 = 10 B ÷ 10 Ом = 1 А

Відповідь: І1 = 1 А