Котушка площею 40 см2 з 200 витками тонкого дроту розміщена в однорідному магнітному полі з

індукцією 5 мТл. Ви значте максимальний механічний момент, що діє на котушку, коли у ній протікає струм 1 А.​

Ответы на вопрос

Отвечает Праволюбова Маша.

Ответ:

4 мН*м

Объяснение:

S=40*10^-4 м²    N=200    B=5*10^-3 Тл    I=1 A    M=?

===

M=N*B*I*S=200*5*10^-3*1*40*10^-4=4*10^-3 Н*м

============================