3. Визначте масу тягарця, що виент, на пружині жорсткістю 100 Н/м, Якщо видовження пружини

дорівнює 0,1 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Белый Даниил.

Ответ:

Объяснение

0,1 см=0,001м

F=kx          m=F/g

F=100Н/м*0,001м=0,1 Н

m=0,1 Н/10Н/кг=0,01кг