(CРОЧНО ДАЮ 90БАЛЛОВ!!!!!) Поїзд, який рухався швидкістю 10 м/с, від початку гальмування до

повноїзупинки пройшов шлях 400 м під дією гальмівної сили 100 кН. Яка маса поїзду?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

V = 10 м/с

S = 400 м

F = 100 кН = 100 000 H

________________

m - ?

1)

Работа силы трения:

A = F·S                 (1)

2)

Кинетическая энергия поезда:

Eк = m·V²/2         (2)

Приравняем (2) и (1)

m·V²/2 = F·S

Масса поезда:

m = 2·F·S / V²

m = 2·100 000·400 / 10² = 800 000 кг    или    800 т